Geldt er een taaleis om in de or te mogen?

Meeliften op de nieuwe golf van referral recruitment? Raadpleeg de specialisten van Search & Co!
 
'Ik vraag me af of je de Nederlandse taal machtig moet zijn om in de or te kunnen.' Als deze voorwaarde gesteld zou worden, is dat in strijd met de Wet op de ondernemingsraden artikel 6, lid 2 en 3, en is daarmee een beperkende, niet toegestane afwijking op de termijn. Het belemmert de … Het bericht Geldt er een taaleis om in de or te mogen? verscheen eerst op ORnet.
ornet
14-06-2022 17:46