Nieuwe personeelsbeoordeling: instemmingrecht?

In onze organisatie werkt HR aan een nieuwe beoordelingstechniek. HR zegt dat deze beoordeling niet instemmingsplichtig is, omdat het alleen voor het ontwikkelen van strategisch personeelsbeleid wordt gebruikt. Maar klopt deze redenering? Artikel 27 1.g van de Wet op de ondernemingsraden (WOR) … Het bericht Nieuwe personeelsbeoordeling: instemmingrecht? verscheen eerst op ORnet.
ornet
02-06-2021 07:51