Is advies or nodig bij naamswijziging?

Is advies van de ondernemingsraad nodig als bedrijven binnen een groep van naam veranderen? Verder verandert er niets. In artikel 25 van de Wet op de ondernemingsraden (adviesrecht) staan de onderwerpen opgesomd die de bestuurder aan de or dient voor te leggen voor advies. Het gaat onder andere … Het bericht Is advies or nodig bij naamswijziging? verscheen eerst op ORnet.
ornet
15-05-2019 16:29