Instemmingsrecht voor verplichte training?

De directie wil een bepaalde groep medewerkers een verplichte training aanbieden. Is hier het instemmingsrecht op van toepassing? Het Opleidingsplan valt onder artikel 27 lid 1-f WOR. De vraag ‘of een verplichte training voor een grote groep medewerkers instemmingsplichtig is’, hangt dan ook … Het bericht Instemmingsrecht voor verplichte training? verscheen eerst op ORnet.
ornet
19-04-2019 10:31