Vrijgesteld/ingepland?

Mag een leidinggevende een or-lid inzetten voor zijn reguliere werkzaamheden in de tijd dat dit or-lid door de ondernemingsraad was ingepland voor or-werk? Een or-lid krijgt volgens artikel 18 van de WOR vrijstelling van zijn reguliere werkzaamheden om het or-werk te kunnen doen. Dat betekent dat … Het bericht Vrijgesteld/ingepland? verscheen eerst op ORnet.
ornet
20-03-2019 10:16