Mag de or een achterbanlid benoemen?

Mag een ondernemingsraad niet-gekozen leden benoemen in de or? Dat wil zeggen: wel ermee overleggen maar zonder stemrecht? Het formeel inzetten van achterbanleden voor or-werk is mogelijk door het werken met (vaste) commissies. Via artikel 15 WOR kan de or een commissie instellen die hij voor … Het bericht Mag de or een achterbanlid benoemen? verscheen eerst op ORnet.
ornet
28-11-2018 10:30