Minder communiceren met de achterban?

Kan een ondernemingsraad de communicatie met de achterban inperken? Is dit niet strijdig met de bedoelingen van de WOR? De ondernemingsraad moet zich houden aan de afspraken daarover in het eigen reglement. In artikel 14 van de WOR staat dat het or-reglement voorschriften moet bevatten over het … Het bericht Minder communiceren met de achterban? verscheen eerst op ORnet.
ornet
30-10-2018 17:36