Een niet-lid aanstellen als or-voorzitter?

Mag de ondernemingsraad of de bestuurder een niet-lid aanstellen als voorzitter van de ondernemingsraad? Dit is niet mogelijk conform artikel 7 van de Wet op de Ondernemingsraden (WOR). Bij onvoorziene omstandigheden of vanuit praktisch oogpunt, zou de or mogelijk wel tijdelijk een … Het bericht Een niet-lid aanstellen als or-voorzitter? verscheen eerst op ORnet.
ornet
15-08-2018 12:24