Van RvC naar RvA, moet or betrokken worden?

Onze organisatie wil niet langer met een Raad van Commissarissen werken, maar met een Raad van Advies, een controlerend orgaan met een lossere vorm. Moet de ondernemingsraad hierin betrokken worden? Volgens artikel 25.1.e van de WOR is een besluit tot belangrijke wijziging in de verdeling van … Het bericht Van RvC naar RvA, moet or betrokken worden? verscheen eerst op ORnet.
ornet
04-04-2018 11:42