Intrekken adviesaanvraag officieel melden?

Onze bestuurder heeft op de overlegvergadering medegedeeld dat hij de adviesaanvraag intrekt dan wel terugneemt. Moet de bestuurder dit officieel (bijvoorbeeld per e-mail) kenbaar maken? De overlegvergadering van de ondernemingsraad met de ondernemer is een formeel en officieel moment (artikel 23 … Het bericht Intrekken adviesaanvraag officieel melden? verscheen eerst op ORnet.
ornet
06-03-2018 11:20